Image
Sayfa yükleniyor
Sosyal Medya Hesaplarimiz

VIDEO PRODÜKSİYON
TANITIM FiLMİ

Günümüzün dijital dünyasında firmalar, Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, LinkedIn gibi mecralarda etkili bir şekilde varlık gösterebilmek için, tanıtım filmlerine ihtiyaç duyuyor. Kaliteli bir tanıtım filmi sosyal medyada firmanızı tanıtmakla kalmayıp, firmanızın iletişim dilini dijital mecralara uyarlayarak, çağın trendlerine uyum göstermesini sağlar. Etkili bir tanıtım filmi firmanıza her alanda artı değer katacaktır.

Toy Medya üstün prodüksiyon gücü ve son teknoloji ürünü çekim malzemelerinden oluşan ekipman envanteri sayesinde, ürettiği kaliteli ve yaratıcı tanıtım filmleriyle, dijital medyada firmanızı temsil eden mükemmel çözüm ortağınızdır. Yaratıcı ve kaliteli işler ortaya koymakla beraber, iş ortağı marka ile iletişimine önem veren kurumsal yapısı sayesinde markanızın isteklerini, ürettiği projelerde en doğru şekilde yansıtıyor ve dijital mecralarda verimli sonuçlar almanızı sağlıyor.

- Markadan alınan brifing incelenip yaratıcı bir metin yazım süreciyle, senaryo oluşturulduktan sonra detaylı bir çekim planı çıkarılır.
- Prodüksiyon ekibinin kaliteli bir çalışmayla gerçekleştirdiği çekimler, yaratıcı bir post-prodüksiyon sürecinde tanıtım filmlerine dönüştürülür.
- Toy Medya’nın alanında uzman motion graphic artist ekibi, markanın isteği doğrultusunda projeyi animasyon görüntülerle destekleyebilir.
- Proje son halini aldıktan sonra, müşteri temsilcisi videoyu marka ile paylaşır ve gerekiyorsa revizyon süreci başlar.

Efektif tanıtım filmleri, hedef kitlenizle olan iletişiminizi güçlendirmekle kalmayıp, markanızın popülerliğinin artmasını sağlayacaktır. Toy Medya’nın ürettiği kaliteli ve yaratıcı tanıtım filmlerini, reklam, fabrika, web sitesi, startup, mobil uygulama tanıtımlarında ve her türlü iç iletişim çalışmasında kullanarak, Instagram, Twitter, Facebook, Youtube, LinledIn, Twitter gibi mecralarda güçlü bir şekilde varlık gösterebilirsiniz.

Toy Medya tarafından hazırlanan tanıtım filmi örneklerinden bazılarını aşağıda bulabilir, Toy Medya’nın video çalışmalarını incelemek için Çalışmalar sayfasına gidebilir, Toy Medya ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel tanıtım filmleri hazırlatabilirsiniz.